RU

Грицак: СБУ затримала в Харкові резидентуру російської розвідки видео

04.09.2017, 15:01
Василь Грицак

У серпні в Харкові спецслужби викрили резидентуру розвідки держави-агресора Російської Федерації, затримавши 18 її співробітників. Про цей епізод гібридної війни РФ проти України в ефірі каналу Прямий розповів глава Служби безпеки України Василь Грицак.

"17 серпня в Харкові затримано велику резидентуру російської розвідки, яка складалася з 18 осіб. Сімом з них вже оголошено про підозру, проведено 16 обшуків", - повідомив він.

За словами глави СБУ, затримані проводили диверсійно-розвідувальну діяльність на території України, а куратор резидентури "сидів в Бєлгороді" і звідти керував діяльністю групи. Чи мала ця резидентура відношення до Служби зовнішньої розвідки РФ або до іншого відомства, він не уточнив.

Також Грицак заявив, що СБУ відстежує діяльність ще однієї аналогічної "підривної" групи.

В тому ж інтерв'ю керівник СБУ звернувся до російського колеги з Федеральної служби безпеки Олександра Бортникова із закликом "зупинитися, поки не пізно".

Відео: Youtube / Телеканал Прямий

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Комментарі

Останні новини