Гребенщиков написав пісню російським пропагандистам: відео видео

15.03.2016, 12:23
Борис Гребенщиков (фото - скріншот відео)
Російський музикант, лідер групи Акваріум Борис Гребенщиков написав пісню для російських журналістів-пропагандистів, яку назвав Собачий вальс і виконав в Воронежі.

Перед виконанням пісні Гребенщиков звернувся глядачів зі словами: "Цю пісню я хочу присвятити людям небезпечної професії... Журналістам, особливо теле- і радіожурналістам. Адже їм, напевно, важко брехати 24 години на добу, 7 днів на тиждень, багато років поспіль. Подивіться, який гріх вони беруть на душу, яким жахливим зусиллям їм доводиться виправдовувати себе самих перед самими собою. Коли доводиться змінювати себе, придумувати, навіщо вони це роблять. Ми подумали, що грішно не оспівати їх роботу". Ці слова викликали оплески залу для глядачів.

У тексті пісні є, наприклад, такі слова: "Але тільки Бог шельму мітить..., можна брехати людям довго, але неможливо брехати вічно, собачий вальс..."

Гребенщиков в кінці минулого року виконав кілька своїх хітів в київському метро разом з місцевими музикантами.

В рамках акції Марафон світу Гребенщиков підписався під листом із закликом скасувати вироки українським політв'язням в Росії  Олегу Сєнцову, Олександру Кольченку та Геннадію Афанасьєву.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю