RU

Грановський не декларує елітні авто і котедж під Києвом - ЗМІ видео

25.05.2018, 15:15
Олександр Грановський (фото - Facebook)

Народний депутат від БПП Олександр Грановський, якого ЗМІ називають неофіційним помічником президента Петра Порошенка "з особливо важливих справ", користується елітними автопарком і нерухомістю, що не відображає в своїх деклараціях. Про це йдеться в матеріалі проекту журналістських розслідувань Схеми.

П'ять автомобілів, на яких останні два роки їздив нардеп, зареєстровано на різних людей, пов'язаних з юристом Віктором Барсуком, з яким співпрацює Грановський. Номерний знак ще одного авто взагалі закріплений за іншою машиною.

Ще два автомобілі депутата належать ТОВ АТП-№2505. Власник цієї фірми - екс-співробітник ДАІ, а зараз безробітний Денис Шелест, який стверджує, що після звільнення в 2016-му "продав землю" і "купив" три елітних авто, щоб "здавати їх в оренду".

Також у Грановського є котедж в Конча-Заспі, не зазначений в його декларації. Офіційно ним володіє В'ячеслав Афонін, на якого зареєстрований один з автомобілів парламентарія, а орендує - якась Ольга Якубова. Остання проживає в квартирі на столичних Липках, яку офіційно орендує Грановський.

На прохання ЗМІ прокоментувати ці факти депутат не відреагував.

У червні 2017 року Грановський увійшов до першої п'ятірки рейтингу депутатів за кількістю антикорупційних розслідувань, в яких вони фігурують.

Відео: YouTube / Радіо Свобода

Комментарі

Останні новини