Всі докази отримані відповідно до вимог чинного Кримінально-процесуального кодексу

Слідчий з особливо важливих справ Головного слідчого управління Генеральної прокуратури Микола Макєєв на брифінгу спростував інформацію захисників Геннадія Корбана про нібито фальсифікації оприлюднених 29 грудня доказів вчинення ним низки кримінальних злочинів. Про це повідомляє прес-служба ГПУ.

За словами слідчого, ця інформація повністю не відповідає дійсності. "Кожен папірець, продемонстрований на вчорашньому брифінгу, отримано в рамках розслідування вказаного кримінального провадження відповідно до вимог чинного Кримінально-процесуального кодексу", - повідомив він.

Відповідні протоколи обшуків долучені до матеріалів кримінального провадження. "Протоколи обшуків оформлені належним чином: написані від руки з підписами людей", - уточнив Макєєв.

Також він зазначив, що слідчою групою, яка працює у вказаному провадженні, проводиться колосальна робота, аналізуються матеріали, вилучені в ході обшуків.

Враховуючи це, слідчий висловив здивування з приводу заяв про фальсифікації. За його словами, захисники Корбана з першого дня, коли вступили в розгляд цієї справи, звинувачували слідство у фальсифікаціях і демонстрували таку позицію в судах при розгляді клопотань про обрання запобіжного заходу підзахисному.

"До речі матеріали клопотань, які слідство подає до суду і на підставі яких суди приймають обґрунтовані законні рішення відповідно до вимог законодавства, адвокати журналістам чомусь не показують", - зазначив слідчий ГПУ.

Макєєв продемонстрував фрагмент відео того, як проходять обшуки, а також аудіозапис, який є в розпорядженні слідства. За його словами, на ній жінка, голос якої схожий на голос одного з адвокатів Корбана, спілкується з людиною, голос якої схожий на голос народного депутата, щодо незаконного позбавлення волі голови Держземагентства України Рудика.

"Зараз очікуються висновки експертиз, які надають чітку відповідь, кому належать ці голоси", - зазначив слідчий. Відповідаючи на запитання журналістів, чому ці матеріали опубліковані саме зараз, він зазначив, що таке рішення прийнято органом попереднього розслідування з метою інформування громадськості про наявність у слідства доказів злочинної діяльності вказаної злочинної організації.

Нагадаємо, 29 грудня в ГПУ заявили, що під час обшуків у лідера кропу Геннадія Корбана вилучена "тіньова бухгалтерія" і "схеми рейдерських захоплень". Деякі з цих матеріалів були оприлюднені Генпрокуратурою.


Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.