RU

ГПУ робить IT-замовлення клону підозрюваної фірми - ЗМІ видео

18.04.2018, 12:58
Ілюстративне фото: Андрій Гудзенко/LIGA.net

Генпрокуратура за рік замовила послуг на більш ніж 30 млн грн у IT-компанії, пов'язаній з фірмою БМС Консалтинг, яку ГПУ підозрює в тендерних схемах. Про це йдеться в розслідуванні програми Наші гроші.

За президентства Віктора Януковича БМС Консалтинг виграла багато тендерів. Після зміни влади компанію запідозрили в махінаціях, вона потрапила під санкції Світового банку.

Незабаром в офісній будівлі, де зареєстровано БМС Консалтинг, з'явилося ТОВ IТ Платформа. Його засновником виступило ТОВ IТ Менеджмент, бенефіціари якого Тетяна Мюллер і Олексій Морозов і директор Тетяна Полєно, за даними ЗМІ, раніше працювали в БМС Консалтинг.

Двоюрідний брат директора IТ Менеджменту Андрій Полєно - слідчий Нацполіції, яка також розслідує діяльність БМС Консалтинг.

Як відзначають журналісти, IТ Платформа "дуже швидко" почала отримувати держпідряди на товари 1 послуги і всього "натендеріла" на майже 150 млн грн. Серед найбільших замовників фірми - ГПУ, Ощадбанк і Укргазбанк.

Директором IТ Платформи довгий час значився екс-айтішник в ГПУ Костянтин Лосинський. Після невдалих спроб ЗМІ зв'язатися з ним Лосинський раптово перестав бути директором фірми і зник з усіх реєстрів.

У грудні 2017 року повідомлялося, що в тендері НАЗК на проведення аудиту Реєстру електронних декларацій знайшли ознаки змови.

Відео: YouTube / BIHUS info

Комментарі

Останні новини