ГПУ повідомила про підозру жінці, яка анонімно внесла на рахунки однієї з політичних партій понад 2,2 млн грн. Про це спікер ГПУ Лариса Сарган повідомила у себе в Facebook.

За даними правоохоронців, жінка внесла кошти на рахунки партії, не вказавши себе як платника і незаконно використавши персональні дані 15 інших громадян.

При цьому підозрювана, можливо, вступила в змову з керівником відділення одного з банків. Та, в свою чергу, використовувала службове становище і адміністративний вплив на персонал банку і забезпечила незаконне оформлення платежів і підбір осіб, від імені яких були здійснені банківські операції.

Раніше повідомлялося, що депутат з фракції БПП  Сергій Березенко подав позов до суду проти кандидата в президенти Анатолія Гриценка  про захист честі і гідності.

"Вимагаю від "чесного кандидата" вибачень за відвертий наклеп і голослівні заяви, які, як і очікувалося, не мають ніяких підстав", - написав депутат.

У позовній заяві, частину якої оприлюднив Березенко, йдеться про виступ Гриценка 7 лютого в ефірі телепрограми "Право на владу" на 1+1. "Відповідач стверджував про нібито обурення людей спробами, коли їх "хочуть купувати" і "купують на їх же гроші" і про "масштаби цих покупок в штабі "головного кандидата", - йдеться в позовній заяві.

Гриценко також заявив, що на підкуп нібито виділено 2 млрд грн.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.