RU

Головна редакторка RT приїхала в Донецьк, закликала "забрати Донбас додому": відео видео

29.01.2021, 09:31
Скриншот з відеозапису

У тимчасово окупований Донецьк 27 січня приїхала головна редакторка російського державного медіахолдингу RT (колишній Russia Today) Маргарита Симоньян і заявила на форумі маріонеток Кремля, який транслюється в РФ і ОРДЛО, що Росії слід "забрати Донбас додому". У російському МЗС назвали це її особистою думкою.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

На організованому місцевою окупаційною адміністрацією РФ форумі "Русский Донбас" очільниця одного з головних рупорів пропаганди Кремля заявила: "Люди Донбасу хочуть жити у себе вдома і хочуть бути частиною своєї величезної, великої, нашої щедрої батьківщини. І ми зобов'язані їм це забезпечити. Росія-матінка, забери Донбас додому".

Читайте також: Вигнати Путіна. Україна чекає Джо Байдена на переговорах щодо Донбасу

Такий вислів просто "її думка", "її точка зору і позиція", заявила пізніше спікерка МЗС РФ Марія Захарова російському каналу Дождь, додавши, що Симоньян нібито не працює на державу.

ДОВІДКА. Неоголошена війна триває сьомий рік: Росією захоплено Крим і частину Донбасу. Кремль весь цей час заперечує свою участь, стверджуючи, в тому числі через рупори в ЗМІ і в соціальних мережах, що на Донбасі "громадянська війна", а Росія лише якимось чином "підтримує Донбас". Завдання Кремля – щоб Україна визнала суб'єктність її терористичних утворень ДНР/ЛНР.

У захоплений Донецьк приїхали також інші працівники росЗМІ: її чоловік, телеведучий НТВ Тигран Кеосаян, і головний редактор радіо "Говорит Москва" Роман Бабаян.

Читайте також: "Україна смішить весь світ і мені як хохлу це гірко". Помер артист Василь Лановий

Комментарі

Останні новини