RU

Єфремов вибачився перед журналістами, побитими силовиками видео

28.01.2014, 14:23
a469e53fef431dc0e01ce5ec4310a71e.JPG
Сьогодні у Верховній Раді журналісти провели акцію на підтримку своїх колег, постраждалих при виконанні професійних обов'язків. Журналісти підходили до регіоналів з ​​фотографіями побитих представників ЗМІ і запитували, хто і коли понесе за це відповідальність.

Лідер фракції Партії регіонів
Олександр Єфремов пообіцяв, що винні будуть покарані і вибачився: "Я приношу свої особисті вибачення, бо вважаю, що таке в державі неприпустимо. Відносно будь-якої людини, в тому числі і журналіста. А журналісти повинні виконувати свою функцію, не боячись за своє життя, і ми повинні створити такі умови в нашій державі".

Регіонал Володимир Олійник заявив, що відчуває відповідальність за те, що трапилося, "як і кожен громадянин, і кожен чиновник", і зазначив, що журналісти також відчувають свою відповідальність за подію. На пропозицію журналістів скласти депутатський мандат у зв'язку зі злочинами влади, в тому числі проти представників ЗМІ, Олійник не відреагував.

Нагадаємо, під час подій на ул.Банковой 1 грудня 2013 року Генпрокуратура визнала потерпілими 27 побитих журналістів. Інститут масової інформації (ІМІ), який постійно оновлює список постраждалих журналістів під час заворушень на вулиці Грушевського 19-27 січня, повідомляє про 60-ти фактах нападу на представників ЗМІ.

Комментарі

Останні новини