RU

Єфремов розповів, як його охороняють від втечі видео

23.02.2015, 14:47
65ab2d5bbc3f7bef6bd27a4d1bdde0b2.jpg
Екс-глава фракції Партії регіонів Олександр Єфремов розповів журналістам, як його охороняють правоохоронці. Він продемонстрував базу від електронного браслета, але сам браслет, який, за його словами, знаходиться на нозі, не показував.

Нагадаємо, сьогодні в судовому засіданні, в якому Єфремову повинні були обрати запобіжний захід у зв'язку з новим обвинуваченням прокуратури, знов оголосили перерву. Перерва в суді оголошена з тим, щоб на завтрашнє засідання прийшов експерт, що давав висновок, на підставі якого Єфремову висунуті звинувачення. У їх число входять умисні дії, спрямовані на розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті, які спричинили тяжкі наслідки у вигляді масової загибелі людей.

17 лютого Генеральна прокуратура України повідомила Єфремову про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 161 КК України - умисні дії, спрямовані на розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті, які спричинили тяжкі наслідки у вигляді масової загибелі людей.

На наступний день Печерський районний суд Києва почав розгляд клопотання слідчого ГПУ про застосування до Єфремова безальтернативного запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою. Засідання було перенесено на 19 лютого на прохання прокуратури у зв'язку з необхідністю внесення змін до клопотання про обрання запобіжного заходу.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Комментарі

Останні новини