RU

Єфремов про богів і трудівників у фракції:прихований запис з Ради видео

21.03.2013, 15:16
29413a9640064266bc9f9a75eaaf9a1f.jpg
Голова фракції Партії регіонів Олександр Єфремов відчитав депутатів зі своєї фракції за низьку явку і відсутність дисципліни. Про це пише журналістка 5 каналу Ольга Снісарчук на своїй сторінці в  Facebook

Вона повідомила, що вранці до засідання Ради в сесійній залі регіонали проводили збори, на яке журналістів не пустили. Однак камера 5-го каналу записала звук, де чітко чутно Єфремова.

"Колеги! От якщо щось робимо - робимо все разом. Немає красивих і некрасивих. Я звертаюся до всіх. Не можна якщо фракція займається чимось одним, а хтось ходить по залу і посміхається. Створюється таке враження, що одні боги, а другі - повинні щось робити. Повірте, потрібно жорстке ставлення до цього питання. Або ми колектив, або хтось не хоче бути колективом", - сказав Єфремов.

Він також висловився з приводу явки регіоналів на засідання парламенту. "Друге питання - явка... Не можна так: захотів - поїхав, захотів - призначив в посольстві США або десь там. Ну, не можна, неможливо так працювати. Я не можу... ображатися не ображайтеся, нам треба віддати 226 голосів. Тож є робочі дні - ми прийшли відпрацювали", - зазначив він.

"Я ж ніколи нікого ... Є три тижні у нас неробочих, на здоров'я плануйте... Але є 4 дні на тиждень, давайте їх... Повірте, у мене команда є кожен день протоколювати всю явку... потім через певний час будуть зроблені висновки. Я не хочу цим займатися. Ви ж всі керівники, ви знаєте, якщо у вас десь на підприємстві щось треба зробити, ми стягали всі. Ось зараз така робота у нас", - підсумував Єфремов.

Відео: 5 канал

Комментарі

Останні новини