RU

Форум YES-2017 Києві: онлайн-трансляція видео

15.09.2017, 17:35
Фото: yes-ukraine.org
У Києві вчора відкрився триденний 14-й щорічний форум YES, учасники якого в цей раз зосередяться на глобальних питаннях, таких як зсув в геополітичному розподілі сил і зміни у світовій економіці. У конференції візьмуть участь понад 350 провідних політиків, дипломатів, бізнесменів, громадських активістів та експертів з 34 країн світу.

Сьогодні, 15 вересня, пленарні засідання 14-ї зустрічі YES відкриються вступною промовою президента
Петра Порошенка, за якою послідує дискусія спікерів та учасників форуму з главою держави.

Особливу увагу буде приділено політиці нової американської адміністрації, глобальній безпеці, проблем кібербезпеки, популізму і енергетичної безпеки. Тема зустрічі - "Чи став світ новим? І що це означає для України?"

Однією з головних тем стане Україна і її перспективи в світі. Дискусії будуть присвячені змінам, що відбуваються в країні, і викликам, які стоять перед нею - реформи, сприйняття України країнами ЄС, можливі варіанти забезпечення національної безпеки України, шляхи збереження територіальної цілісності України, а також конфлікт між лідерами думок і особистими інтересами.

Ялтинська європейська стратегія (YES) - найбільший на Сході Європи суспільний інститут публічної дипломатії, який підтримує відкритий і рівноправний діалог з глобальних проблем між Європейським Союзом, Україною та іншими країнами. Це незалежна організація, яка була заснована в 2004 році українським бізнесменом і меценатом Віктором Пінчуком.


На форумі, крім українських спікерів, виступлять:  Олександр Кваснєвський (президент Польщі, 1995-2005), Джон Керрі (екс-глава Держдепу, 2013-2017), Дэвід Кемерон (екс-прем'єр Великобританії, 2010-2016), Тоні Блер (екс-прем'єр Великобританії, 1997-2007), Роберт Гейтс (екс-глава Пентагону, 2006-2011), Кондоліза Райс (екс-глава Держдепу, 2005-2009), Пет Кокс (екс-президент Європарламенту, 2002-2004), Курт Волкер (спецпредставник Держдепу по Україні), Андерс Фог Расмуссен (екс-генсек НАТО, 2009-2014), Карл Більдт (екс-глава МЗС Швеції, 2006-2014), Ньют Гінгріч (50-й спікер Палати представників Конг ресса США), Джон Болтон (екс-посол США в ООН), Річард Хаас (президент Ради з міжнародних відносин), Марош Шефчович (віце-президент Єврокомісії з питань Енергетичного союзу), Сума Чакрабарті (президент ЄБРР), Пол Кругман (лауреат Нобелівської премії з економіки, 2008), Джек Кін (голова правління Інституту вивчення війни), Кіт Александер (екс-директор АНБ, 2005-2014), Алан Дункан (держсекретар у справах Європи і Америки МЗС Британії), Геннадій Бурбуліс (екс-держсекретар РРФСР і РФ), Майкл Макфол (директор Інституту міжнародних досліджень Стенфордського університету), Андрій Кортунов (гендиректор Російської ради з міжнародних справ), Вільям Херд (член Палати представників Конгресу США від Техасу), Таджані Ілдем (заступник генсека НАТО з питань публічної дипломатії), Вольфганг Ішингер (голова Мюнхенської конференції з безпеки).

LIGA.net виступає інформаційним партнером форуму, кореспонденти агентства стежать за виступами спікерів.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Комментарі

Останні новини