RU

"Досить вказувати": Кернес матом звернувся до екс-депутата: відео видео

27.02.2019, 15:49
Геннадій Кернес (фото - скріншот відео)

Мер Харкова Геннадый Кернес в сесійній залі обматюкав екс-депутата Дмитра Маринына, який виступив проти підвищення тарифів на проїзд в міському транспорті. Про це повідомляє MyKharkov.

За даними видання, Маринын закликав харків'ян влаштувати громадянську непокору, а депутатів "не слухати наперсточника", за Кернеса заступився депутат провладної фракції, між ними зав'язалася словесна перепалка.

На відео присутня нецензурна лексика

"Послухай ти, негідник, ти не вмієш розмовляти з людьми, ти розумієш це чи ні? Виведи свою групу людей звідси! І досить тут взагалі нам вказувати, хто ти є такий? Ти кнопка, бл**ь!" - сказав Кернес екс-депутату Мариніну.

На вулиці перед будівлею мерії активісти повідомили про необхідність висловити меру й депутатам недовіру і провести перевибори в перебігу 60 днів.

У Харкові з 7 лютого вартість проїзду в метро збільшилася c п'яти до восьми грн, в трамваях і тролейбусах з чотирьох до шести грн.

26 грудня повідомлялося, що керівництво Харківського метрополітену подало заявку до міської ради на підвищення вартості проїзду.

Комментарі

Останні новини