RU

Донецький губернатор про журналістів: Обіймати, деяких - давити видео

28.02.2013, 17:13
a56478e57c308c683589c087fcd03c45.jpg

Губернатор Донецької області Андрій Шишацький вважає, що донецькі ЗМІ потрібно обіймати, а деяких - давити. Про це йшлося сьогодні на колегії в Донецькій облдержадміністрації.

Як передає
donbass.ua, на колегії мер Краматорська Геннадій Костюков розкритикував журналістів. За його словами, "поки не буде законодавчо обумовлена ​​відповідальність журналістів за завідомо неправдиву інформацію в газетах та інтернет-просторі, толку не буде". "В жодній країні світу, крім Росії і нас, такої гидоти про перших осіб держави не пишуть. Буквально найближчим часом відчуємо, що це далеко не так. Ми будемо пожинати плоди нашого байдужого ставлення до цього. Вони це використовують і найголовніше - вони закладають недовіру в молодих людей і виховують таким чином ціле покоління нігілістів. То сланцевий газ, то ще що-небудь, не розуміють ні суті проблеми, нічого. Це дуже серйозно. У нас попереду 2015 (рік президентських виборів, - ред.), ми час втрачаємо! А ще ефір весь загиджений. При жінках мало не сказав - як", - зазначив Костюков.

Із залу хтось викрикнув: "Давити їх, та й усе!"

На це губернатор зі сміхом відповів, що всіх давити не треба. "Треба, принаймні, їх, як мінімум, обіймати, а давити вже не всіх", - сказав Шишацький.

Пізніше журналісти спробували розпитати губернатора про це висловлювання, однак він сховався від них в ліфті.

Відео: Новости Донбасса

Комментарі

Останні новини