RU

Докази військової агресії РФ проти України: відео СБУ видео

30.07.2014, 15:50
d820899e6887ff7fbef1463ab7349dfd.jpg
СБУ оприлюднила зібрану протягом липня доказову базу, яка свідчить про військову агресію РФ проти України, незаконне переправлення на нашу територію зброї і злочинних диверсійних груп, які обстрілюють українські населені пункти і вбивають людей. Про це повідомляє прес-служба відомства.

Зокрема, за результатами супутникової зйомки ділянки проведення АТО в прикордонній території Донецької області Службою безпеки України виявлено потужний коридор поставки військової техніки і озброєння, який російські військові терористи таємно незаконно проклали через українські поля.

На знімках чітко видно завезену з території РФ броньовану та автомобільну техніку терористів в населених пунктах України, а також місця нелегального переходу державного кордону України диверсантами з РФ.

Також СБУ оприлюднила знімки, на яких зображені позиції російських реактивних артилерійських установок "Град", які незаконно проникли на територію України, і з яких багаторазово проводилися обстріли мирних населених пунктів.

Відео: СБУ

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Комментарі

Останні новини