Добкін-молодший знову дивно поводився в Раді: відео видео

22.06.2017, 18:05
Дмитро Добкін (фото - скріншот відео)
Народний депутат від Опозиційного блоку Дмитро Добкін знову був спійманий на дивній поведінці під час пленарного засідання Верховної Ради. Відповідне відео в своєму  Facebook опублікував журналіст Ян Доброносов.

На записі видно, як парламентарій неспокійно поводиться під час голосування: совається в кріслі і морщить чоло, дивиться то в одну, то в іншу сторону, робить різкі рухи руками. В один момент він на деякий час завмирає, спрямувавши погляд в одну точку і періодично ворушачи правою рукою.

Незабаром до Добкіна підсаджується колега і починає щось йому говорити. Той слухає, киваючи головою, і потім каже у відповідь.

Точна дата зйомки невідома, проте, найімовірніше, відео було знято сьогодні, 22 червня.

У листопаді 2016 року Добкін-молодший опинився в центрі скандалу, коли журналісти зафіксували, як він під час засідання Ради нібито замовляє тур вартістю €135 тис. На відео, яке стало популярним,  депутат дуже дивно поводиться після того, як, вийшовши за колону, нібито запиває щось водою.

Читайте також: Депутат Добкін не прийшов на наркологічну експертизу

Сам Добкін тоді заявив, що він нічого не вживав, а його поведінка викликана "проблемами неврологічного характеру".

Дмитро Добкін - молодший брат екс-глави Харківської облдержадміністрації, а нині також нардепа від Опоблоку Михайла Добкіна.

Відео: facebook.com/yan.dobronosov

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у TwitterFacebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю