RU

Дебати. Що зараз відбувається на НСК Олімпійський: відео та фото видео

19.04.2019, 12:44
Фотоколаж: LIGA.net/EPA

Станом на полудень 19 квітня біля стадіону НСК Олімпійський в Києві, де ввечері повинні пройти дебати кандидатів у президенти  Петра Порошенка і Володимира Зеленського, правоохоронці встановлюють рамки металошукачів і обшукують зі службовими собаками територію.

Вчора в МВС заявили, що в день дебатів буде обмежено рух в районі НСК, і закликали людей на особистому автотранспорті заздалегідь планувати об'їзний маршрут. Рух буде перекрито тут.

Зараз на стадіоні і на прилеглій території в основному знаходяться поліцейські і кілька знімальних груп різних телеканалів. Відео установки сцен на полі розмістив у себе в Facebook  користувач Yan Dobronosov.

Спікер МВС Артем Шевченко закликав в Facebook всіх, хто прийде на НСК ввечері, вести себе мирно і не приносити "ніякої зброї і заборонених предметів".

Передбачається, що о 19:00 на НСК прийде Зеленський, хоча за законом дебати повинні пройти в студії Суспільного телебачення годиною пізніше - о 20:00. Проте, початок в студії посунули на годину - з 21:00. У Зеленського не впевнені, що він туди прийде. Порошенко раніше стверджував, що згоден дискутувати з суперником в будь-який вільний від роботи час.

Точного графіка і схеми, як будуть проходити дебати, до сих пір немає. Також невідомо, хто буде модератором на стадіоні, і чи буде він один.

Дебати на Cуспiльному і на НСК будуть мати відкритий телесигнал, тому його зможуть прийняти всі канали, зазначив глава правління НСТУ Зураб Аласанія.

У Порошенка наполягають на тому, щоб прихильники кандидатів були в різних секторах стадіону, щоб уникнути сутичок. Зеленський заявив, що конкурент нібито "розділяє народ".

Читайте також: На стадіон! Реаліті-шоу в політиці - новий тренд миру від України

Комментарі

Останні новини