RU

ЧЕСНО зловили на кнопкодавстві нардепа фракції Медведчука: відео видео

12.11.2019, 16:58
Фото: скриншот з відео ЧЕСНО

Рух ЧЕСНО заявляє про четвертий факт неперсонального голосування у Верховній Раді дев'ятого скликання. Цього разу активісти зафіксували кнопкодавство у фракції Опозиційної платформи - За життя у виконанні нардепа Василя Німченка.

Як стверджують в русі, Німченко нібито кнопкодавів сьогодні вранці під час голосування за проект закону щодо удосконалення освітньої діяльності у сфері вищої освіти. Судячи з табло, Німченко двічі натиснув на дві кнопки "за". Схема розсадження свідчить, що він міг проголосувати за свого колегу по фракції Тараса Козака. Результати голосування показують, що цей законопроект був підтриманий п'ятьма членами фракції ОПЗЖ, включно з Німченком та Козаком.

ЧЕСНО нагадує, що для Німченка дане кнопкодавство - не перше. У Раді минулого скликання його вже ловили на неперсональному голосуванні. А в нинішній каденції він навіть був співавтором законопроекту про кримінальну відповідальність для депутатів за неперсональне голосування.

  • 11 вересня ЧЕСНО зловив на кнопкодавстві мажоритарника зі Слуги народу - дивитися відео.
  • 29 жовтня Рада в першому читанні прийняла законопроект про кримінальну відповідальність за неперсональное голосування нардепів. Документ передбачає штраф від трьох до п'яти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів. Досудовим розслідуванням кнопокодавства буде займатися ДБР.

Читайте також: Путін попередив Зеленського: чіпати Медведчука й ОПЗЖ - не можна

Комментарі

Останні новини