RU

Бойовик здався СБУ після того, як "ротний" ДНР вбив підлеглого видео

24.09.2015, 17:46
Фото: sbu.gov.ua
В рамках програми повернення з окупованих територій Донбасу бойовиків бандформувань ДНР/ЛНР, в Службу безпеки України звернувся черговий терорист. Про це повідомляє прес-центр СБУ.

З початку 2015 року бойовик прибув до Донецька і був зарахований до лав терористичного угрупування Оплот. За його словами, він пройшов навчання під керівництвом російських офіцерів в Донецькій області. "У складі батальйону нас послали на полігон. Навчали російські офіцери. Вони цього не приховували. Навчали боям у полі - як гарматне м'ясо", - сказав він.

Потім сепаратист брав участь у бойових діях проти української армії в районі Докучаєвська, де чергував на постах терористів і спостерігав за підрозділами ЗСУ.

Терорист розчарувався в "ідеалах" ДНР через алкоголізм, наркоманію та заворушення серед найманців. "Останньою краплею стало те, що ротний Град убив підлеглого Ару", - заявив він.

Бойовик добровільно звернувся до МВС України і зізнався у скоєних проти України злочинах. Він погодився допомагати слідству, що в подальшому може стати приводом для звільнення його від кримінальної відповідальності.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Комментарі

Останні новини