Черговий бойовик терористичної організації ДНР розчарувався в "ідеалах російського світу", склав зброю і здався українській армії. Про це повідомляє прес-центр СБУ.

Житель Миколаєва в лютому 2015 року вступив до бандформування ДНР. Затриманий постійно відвідував інтернет-ресурси терористів, переглядав російські телевізійні канали. Під впливом антиукраїнської пропаганди вирішив приєднатися до бойовиків. З Миколаєва через територію Росії він прибув до Донецька, де згодом з'явився в "військкомат" терористів і отримав "військовий квиток ДНР".

Після проходження підготовки в таборі під керівництвом інструкторів з РФ його направили на один з блокпостів терористів поблизу селища Широкине Донецької області. Під час одного з бойових зіткнень він отримав контузію і був відправлений у госпіталь.

Після лікування бойовик вирішив покинути ДНР і повернувся на територію, підконтрольну силам антитерористичної операції, де здався українським військовим.

СБУ звернулася до тих, хто ще не наважився покинути ряд бойовиків: згідно ст. 258-3 Кримінального кодексу України особа, яка добровільно повідомила правоохоронному органу про відповідну терористичну діяльність, сприяла її припиненню або розкриттю злочинів, якщо в її діях немає складу іншого злочину, звільняється від кримінальної відповідальності.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне