Зустріч нібито відбулася 25 грудня

Глава Офісу президента Андрій Богдан  нібито таємно зустрічався з українським олігархом Ігорем Коломойським і його бізнес-партнерами. Про це йдеться в новому журналістському розслідуванні проекту Схеми

25 грудня, за даними журналістів, Богдан провів зустріч з главою НАК Нафтогаз Андрієм Коболєвим. А після цього поїхав до одного з п'ятизіркових готелів в Києві, в ресторані якого у нього нібито відбулася зустріч з Коломойським і його бізнес-партнерами.

Побоюючись, що глава ОП, нібито обізнаний про присутність журналістів, може покинути готель через інші двері, знімальна група вирішила зайти всередину. За їхніми даними, зустріч тривала близько години. Після цього приватну кімнату ресторану, за інформацією журналістів, покинули бізнес-партнер олігарха Михайло Кіперман, екс-депутат Євген Геллерохоронець Богдана і співвласник Кварталу 95 Тимур Міндіч. Останнім вийшов Коломойський.

Сам Коломойський заперечує зустріч із Богданом. Каже, що приїхав в готель, коли той вже поїхав.

"Питання вищезгаданої зустрічі і досягнутих на ній домовленостей Коболєв коментувати відмовився, а Богдан на запитання журналістів не відповів", - резюмували журналісти.

  • 20 серпня 2019 року Богдан, вже перебуваючи на посаді голови ОП, подав позов про захист честі і гідності проти журналістів Схем і НСТУ. Глава ОП вважає неправдивою інформацію про те, що він в 2018 - початку 2019 року нібито тричі відвідував РФ.

Дивіться також: Схеми: Богдан літав з Азаровим в РФ перед Євромайданом - відео

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне