Кличко спростував слова Богдана про те, що роботу Київради нібито контролюють якісь "смотрящие", а сам мер є главою БПП

Мер  Віталій Кличко записав відеозвернення до президента  Володимира Зеленського, в якому спростував сьогоднішні заяви глави Офісу президента  Андрія Богдана й заявив, що з такими людьми не можна говорити про нові стандарти в політиці.

"Все, що наговорив Богдан, - повна нісенітниця і некомпетентність" - сказав мер.

Він звернувся до президента Зеленського: "Володимире Олександровичу! З повною повагою до вас. Якщо владу представлятимуть такі брехливі непрофесіонали, як Богдан, то про які нові стандарти в політиці ми можемо говорити?"

Кличко спростував слова Богдана про те, що роботу Київради нібито контролюють якісь "смотрящие". Він також стверджує, що давно не є главою БПП, про що сьогодні заявив Богдан.

Кличко також скептично поставився до заяви глави Офісу президента про те, що йому нібито пропонували хабар за те, щоб чиновник "не рухав главу КМДА".

"Комусь гроші пропонували? Прізвища! Хто? Навіщо?" - сказав мер, назвавши цю інформацію "плітками і безпідставною брехнею".

Сьогодні Богдан дав брифінг, на якому зробив ряд скандальних заяв про "смотрящих" в Київраді й спробу запропонувати йому хабар за більш лояльне ставлення до Кличка.

24 липня Богдан передав до Кабміну письмове прохання про звільнення Кличка з посади глави КМДА.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне