Представниця ТК Россия не змогла наблизитися до президента й патріарха

Пропагандистку телеканалу Россия заблокували охоронці під час офіційного візиту президента Володимира Зеленського у Вселенський патріархат в Стамбулі і зустрічі з патріархом Варфоломієм I. Про це повідомляє Укрінформ.

Відзначається, що інцидент стався, коли Зеленський попрощався зі вселенським патріархом і попрямував до свого автомобіля. У цей момент до нього звернулася журналістка телеканалу 1+1 з проханням про коментар за результатами візиту. Після короткого коментаря, який зайняв близько 15 секунд, президент сів у авто.

Повідомляється, що в цей час один з бодігардів, представлених до охорони президента України турецькою стороною, тримав за руку і блокував собою представницю телеканалу Россия, яка з самого початку візиту чергувала з мікрофоном і оператором з камерою у дворі Патріархії. Коли президент і патріарх вийшли з храму, вона спробувала наблизитися, але навколо президента було щільне кільце охорони і журналістів.

Відзначається, що охоронець утримував пропагандистку ТК Росія, поки автомобіль президента не виїхав з провулка. Він не став коментувати інцидент і поїхав з кортежем.

Як пояснили в прес-службі Патріархії, причиною таких дій могли стати будь-які дії журналістки, які охорона вважає некоректними відповідно до ситуації і свого завдання щодо забезпечення безпеки.

Читайте також: У Британії оштрафували на $250000 канал російських пропагандистів

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.