RU

У бою біля "Маринівки" техніку бойовиків підбили на території РФ видео

06.06.2014, 12:08
297cb98350f62bb296911b7a7ff26964.jpg
Українські прикордонники і Збройні Сили ведуть бої з проросійськими терористами вже безпосередньо в нейтральній смузі на кордоні України та Росії. Причому бандити атакують українських силовиків з боку Ростовської області і при відступі йдуть на територію РФ.

Зокрема, після вчорашнього бою на прикордонному пункті Маринівка Донецької області в лікарні міста Сніжне знаходяться 15 трупів бойовиків. За словами радника міністра внутрішніх справ Антона Геращенка, під час бою був захоплений БТР, на якому приїхали терористи. Частина терористів, які атакували пункт пропуску Маринівка з нейтральної смуги з боку Російської Федерації, після атак авіації та силового посилення прикордонників бігли на територію Росії.

У результаті спланованих бойових дій Державної прикордонної служби та НД України в ході бою в пункті пропуску Маринівка знищено 1 автомобіль Урал і 2 автомобілі КАМАЗ. З боку прикордонників п'ять осіб отримали поранення.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Комментарі

Останні новини