RU

Барна напав на людину Зеленського за слова про Іловайськ: відео видео

09.04.2019, 13:00
Святослав Юраш, Олег Барна (фото - скріншот відео)

Депутат фракції БПП  в Раді Олег Барна посварився з представником команди кандидата в президенти Володимира Зеленського Святославом Юрашем після ефіру на каналі ZIK: схопив його за горло і порвав сорочку. Про це сам Юраш написав у себе в Facebook.

З його поста слідує, що все відбулося в коридорах ZIK після ефіру програми "Гра з вогнем". Відзначається, що Юраш був гостем програми, де обговорювали тему другого туру президентських виборів і майбутніх дебатів між чинним президентом Петром Порошенком  і Зеленським.

Після завершення зйомок Юраш відправився в гримерку, але зустрів Барну. Той не був запрошений в ефір, однак прийшов, коли почув по телевізору заяви Юраша з приводу Іловайської трагедії.

Судячи з відеозапису, той в ефірі сказав, що Порошенко як головнокомандувач нібито "мав вибір між підкріпленням в Іловайськ і парадом, і вибрав парад".

Вчора, 8 квітня, глава правління НСТУ Зураб Аласанія заявив, що дебати на НСК Олімпійський можуть бути формою передвиборної агітації та фондам кандидатів доведеться заплатити за організацію і проведення  6 млн гривень. Керівництво стадіону після цього звернулося до ЗМІ з проханням не поширювати непідтверджені дані про вартість проведення дебатів.

Відео: ZIK

Комментарі

Останні новини