За словами активіста, окупанти стали застосовувати до нього тортури з перших днів перебування в СІЗО, а потім і в російських колоніях

Колишній політв'язень  Володимир Балух розповів про тортури в російських СІЗО і колоніях, які застосовували до нього співробітники російських силових органів. Відео з відповідною розповіддю продемонстрували на першій прес конференції Балуха, повідомляє Hromadske.

За словами активіста, окупанти стали застосовувати до нього тортури з перших днів перебування в СІЗО, а потім і в російських колоніях.

При цьому адвокат Балуха зазначила, що його катували не тільки в ході досудового розслідування, коли в цьому міг бути якийсь сенс, наприклад, вибити зізнання, але і після вступу в дію вироку суду.

Наприклад, в колонії міста Торжок, куди Балух був направлений для відбування покарання, його побили співробітники установи.

"Їх було багато, чоловік десять. Я обличчям до стіни стояв, стверджувати не буду, хто саме бив... Садили на шпагат, били по ногах, в область печінки, нирок", - розповів Балух.

Також, за його словами, погрожували насильством сексуального характеру.

"Це були тортури з погрозами сексуальної наруги. Було побиття, наволочка на голову, полив водою, удари по всіх частинах тіла, електрошокер - удари по п'ятах, по ногах, по вухах. Ну і загрози сексуального насильства, коли шокер засовують в анальний отвір" , - розповів Балух.

Українець каже, що буде судитися з Росією.

Звільнений з ув'язнення в РФ українець Микола Карпюк розповів, як в ізоляторі тимчасового тримання у Владикавказі катували його і його колегу по нещастю Станіслава Клиха. З в'язниці Клиха періодично госпіталізували в психлікарні, де застосовували медикаментозний вплив.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.