RU

Бійці Азова влаштували жорсткий троллінг творцям фейків: відео видео

04.02.2016, 10:45
Фото: скріншот
Полк Азов зняв відеоролик у відповідь на новий фейк з погрозами на адресу Нідерландів нібито від імені українських військових, поширений в середу, 3 лютого, в нідерландських ЗМІ. Відео українські військові опублікували на своєму каналі в YouTube.

Автори ролика показують, як з використанням форми, що імітує військову, тканини, що імітує прапор, і будь-якого тексту, озвученого з апломбом, можна оперативно зняти відео, повне погроз на адресу кого завгодно і від чийого завгодно імені. Відеоролик супроводжується англомовними субтитрами.

Нагадаємо, в середу, 3 лютого, в мережі з'явився другий фейковий ролик, в якому нібито від імені бійців батальйону Азова жителям Нідерландів загрожують терактами в разі, якщо вони не проголосують за ратифікацію угоди про асоціацію України і Євросоюзу. Перший такий фейк в інтернет виклали в середині січня.

Пізніше Всеукраїнський центр волонтерів The People's Project опублікував ролик для жителів Нідерландів, який демонструє основні тези російської пропаганди на аналогіях з історії Нідерландів і закликає жителів країни підтримати на референдумі 6 квітня асоціацію України і ЄС.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Комментарі

Останні новини