RU

Азарову порадили більше не гнати депутатів з Кабміну: відео видео

02.04.2013, 17:03
Микола Азаров, прем'єр-міністр України
Президент України Віктор Янукович заявив, що прем'єр-міністр Микола Азаров не повинен був виганяти депутата Капліна із засідання уряду і вважає, що регламентом Кабінету Міністрів потрібно внести право для народних депутатів на виступ. Про це він сказав сьогодні в ході засідання комітету з економічних реформ, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

"Один представник зайшов, якому ви не дали слова сказати. Я б йому дозволив, щоб він говорив стільки, скільки йому хотілося. Бо він прийшов не для того, щоб вам допомогти, а для того, щоб перешкодити. Це його функція була. Хай би він сказав, щоб усі почули ", зазначив Янукович. Щоб показати, що Сергій Каплін не компетентний у питаннях, по яких збирався виступити, Янукович постукав пальцями по столу.

Нагадаємо, в середу 27 березня Микола Азаров вигнав із залу засідань уряду народного депутата від фракції УДАР Сергія Капліна. В ході засідання Кабміну звучала доповідь про подолання наслідків снігопаду, коли депутат спробував взяти участь в обговоренні і взяти слово. "Я беру на себе відповідальність. Виведіть народного депутата. Я такого нахабства ще не бачив. Ви зриваєте роботу Верховної Ради і хочете зірвати роботу уряду", - сказав тоді Азаров.

Досьє на Віктора Януковича

Досьє на Миколу Азарова

Комментарі

Останні новини