За словами Азарова, він хотів забезпечити можливість усім політичним силам досягти згоди і компромісу, а також допомогти вирішити кризу

Прем'єр-міністр Микола Азаров 28 січня подав у відставку, і президент Віктор Янукович її прийняв. Сьогодні ж Верховна Рада скасувала прийняті 16 січня репресивні закони.

"Сьогодні я прийняв себе дуже важке і разом з тим дуже відповідальне рішення - подати у відставку з поста прем'єр-міністра. Я прийняв це рішення тому, що хотів забезпечити можливість всім нашим політичним силам досягти згоди, досягти компромісу і завершити ту кризу, яка почалася. Ті рішення, які прийняла сьогодні Верховна Рада, створюють разом з моїм рішенням досить основ для компромісу", - заявив Азаров.

Нагадаємо, в ході третього раунду переговорів влади та опозиції, який відбувся 25 січня, президент Янукович запропонував Яценюку посаду прем'єра, а Віталію Кличку посаду віце-прем'єра з гуманітарних питань. Опозиціонери відмовилися від такої пропозиції.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.