RU

Аваков назвав Харків "ментовським містом", пригрозивши націоналістам і "бандюкам" – відео видео

06.01.2021, 15:55
Арсен Аваков (скриншот видео МВД)

Харків завжди був "ментовським містом", тому тут не будуть правити "націоналісти, бандюки і сторонні авторитети". Про це на нараді в Харківській облдержадміністрації із силовиками заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков (на відео – з 3:35).

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Глава МВС говорив, що не можна допускати ворожнечі між різними правоохоронними органами, коли "поліція таємно підбивала СБУ, СБУ таємно ненавиділа ДСР, а всіх таємно ловило якесь НАБУ". А потім сказав: "Харків завжди був ментовським містом, як говорили. Це говорилося про те, що тут єдиний кулак влади завжди був сильнішим альтернативного кулака. Жодні націоналісти, жодні бандюки, жодні сторонні авторитети не будуть тут нічого вирішувати і правити".
Аваков також сказав, що займатиметься цим питанням сам. "Якщо хтось буде відповідним чином проявлятися або на щось навіть претендувати, буде демонстративна неадекватна, несиметрична реакція", – сказав він.

На цій нараді також був присутній секретар міськради Харкова Ігор Терехов, який виконує обов'язки мера після смерті Геннадія Кернеса .

Терехов уже працював з Аваковим, коли нинішній глава МВС очолював ХОДА (2005-2010). Терехов був економічним радником керівництва ХОДА, а також заступником голови ХОДА. Однак у 2010-му став заступником Кернеса – політичного опонента Авакова.

У грудні 2020-го, після смерті Кернеса, один із харківських бізнесменів говорив LIGA.net, що Терехов уже домовився з Аваковим про партнерство: "Прибіг і здався". Про посилення впливу глави МВС у регіоні також говорив LIGA.net депутат Харківської міськради Дмитро Булах.

  • У ніч на 17 грудня 2020-го мер Харкова Кернес помер через ускладнення після COVID-19.
  • Згідно із законом Терехов має протягом 15 днів від дня смерті мера направити звернення в Раду, яка в свою чергу повинна не пізніше ніж через 90 днів після звернення призначити нові вибори. Терехов запевняв, що направить звернення у відведений термін. На 6 січня про таке звернення повідомлень не було.
  • Глава партії  Слуга народу Олександр Корнієнко зазначав, що згідно із законом нові вибори в Харкові можуть пройти лише в березні або жовтні. Він припускав, що Рада може не встигнути призначити вибори на весну.

Читайте також: "Україна буде переслідувати екстремістів". Аваков про відео з погрозами українським угорцям

Комментарі

Останні новини