RU

Артеменко впізнав себе на фото зі справи РФ проти Яценюка видео

14.09.2017, 16:07
В'ячеслав Артеменко (скріншот з відео)
На фото членів УНА-УНСО в Придністров'ї, на якому російський Слідчий комітет побачив Арсенія Яценюка, відображений соратник лідера Братства Дмитра Корчинського В'ячеслав Артеменко. Про це він сам сказав на відео, опублікованому в Facebook  Корчинського.

Артеменко розповів, що брав участь в бойових діях в Придністров'ї 25 років тому. Фото, яке стало підставою для звинувачення Москвою Яценюка, зроблене, за його словами, в Рашкові. Там Артеменко командував гарнізоном УНА-УНСО.

Артеменко впізнав себе на фото зі справи РФ проти Яценюка

Скріншот з відео

Раніше російське слідство в рамках сфабрикованої справи проти екс-прем'єр-міністра Арсенія Яценюка, якого
Москва звинувачує в нібито участі у Першій чеченській війні на стороні чеченських сепаратистів, вигадало "докази" його "участі" в придністровському конфлікті 25 років тому. З метою "всебічного і об'єктивного розслідування" "чеченської справи Яценюка" російські "слідчі" знайшли фотографію членів УНА-УНСО 1992 року в Придністров'ї. На ній "росексперти" "змогли" ідентифікувати Яценюка.

Артеменко впізнав себе на фото зі справи РФ проти Яценюка

Фото: Facebook Ольги Лаппо

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Комментарі

Останні новини