RU

Активісти Майдану пікетують офіс Клюєвих на Різницькій видео

17.12.2013, 14:31
Фото: ЛІГАБізнесІнформ
Учасники Майдану пікетують будівлю на вулиці Різницька, де, як стверджують організатори акції, розташований офіс братів Клюєвих.

Як передає кореспондент
ЛІГАБізнесІнформ, люди прийшли з Майдану колоною приблизно в тисячу людей, піднялися по Московській вулиці, перекриваючи одну зі смуг проїжджої частини, і зупинилися під офісом на Різницькій.

Зараз перед мітингувальниками виступає народний депутат від партії Свобода Ігор Мірошниченко. "Саме Клюєв разом з Генпрокуратурою, яка розташована поруч, вирішує, хто повинен бути "стрілочником" , - сказав Мірошниченко, маючи на увазі кримінальні справи проти Олександа Попова, Володимира Сівковича, Валерія Коряка та Петра Федчука за розгін Євромайдана в ніч на 30 листопада.

Зараз колона скандує: "Клюєв, здавайся!" і "Банду - геть!"

У зв'язку з пікетом охорону будівлі Генпрокуратури, яка розташована в сотні метрів, посилено: якщо годину тому тут стояли п'ять міліціонерів, то зараз - близько двох десятків.

Зауважимо, що також близько 200 учасників акції на Майдані вирушили пікетувати Генпрокуратуру з вимогою об'єктивного розслідування побиття студентів на Майдані і покарання секретаря РНБО
Андрія Клюєва. Після пікету Генпрокуратури вони мають намір приєднатися до пікету офісу Клюєва.

Нагадаємо, 14 грудня в Генпрокуратурі повідомили, що підозрюють у перевищенні влади під час розгону Євромайдана 30 листопада заступника секретаря РНБО
Володимира Сівковича, голови КМДА Олександра Попова, колишнього начальника київської міліції Валерія Коряка та його заступника з громадської безпеки Петра Федчука. Чиновники відсторонені від посад, вони отримали повідомлення про підозру і можуть бути взяті під домашній арешт.

Відео
: ЛІГАБізнесІнформ

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Комментарі

Останні новини