RU

Ахметов зводить під Києвом будинок площею більше 12 000 м2 - Bihu видео

22.08.2019, 14:47
Ринат Ахметов (фото - EPA)

Журналісти-розслідувачі програми Bihus.info показали будинок площею 12 112 м2, який нібито будує український олігарх Рінат Ахметов. Про це йдеться в сюжеті на YouTube.

Будинок знаходиться в 35 кілометрах від Києва. За парканом 20 га лісу, на території - штучні озера з містком, ландшафтний дизайн, гаражі, альтанки і кілька будинків.

Будівництво ще не закінчено, на території працює техніка, стоять вагончики, будівельні матеріали і ходять люди, схоже, працівники.

Офіційно, як повідомляють журналісти, земля і нерухомість, на якій будується Ахметов - власність його ж компанії Мета-Капітал. За документами - це реабілітаційно-оздоровчий комплекс.

Рінат Ахметов - єдиний українець, який входить до рейтингу 500 найбагатших людей світу за версією Bloomberg і займає 296 місце. Його статки оцінюють у $5,7 млрд.

Журналісти нагадують, що велика частина збитків державі від формули "Роттердам+" принесла прибуток компанії ДТЕК, 85% якої належить Ренату Ахметову, а також ДТЕК володіє 80% українських ТЕС.

За даними НАБУ, формула "Роттердам+" завдала збитків державі на суму 18,8 млрд гривень.

Відповідно до методики "Роттердам+", вартість палива визначалася за формулою "ціна вугілля в портах Амстердам - ​​Роттердам - ​​Антверпен + вартість його доставки в Україну".

  • 13 серпня медійники Ахметова продали полякам права на магічне ТВ-шоу.
  • У серпні компанія Ахметова знайшла вугілля в Південній Америці.
  • 24 липня стало відомо, що Івано-Франківську ОДА очолить менеджер Ахметова.

Комментарі

Останні новини