RU

Аферист вимагав викуп за "звільнення" з полону українців - СБУ видео

16.10.2014, 12:26
cca83b090105571c9f6dea7c9680825e.jpg
У Донецькій області співробітники СБУ затримали 35-річного жителя Маріуполя, який протягом останніх двох місяців дзвонив родичам захоплених терористами людей і від імені бойовиків вимагав гроші за їх звільнення.

Як повідомляє прес-служба СБУ, шахрай відшукував інформацію про тих, хто потрапив у полон до бойовиків через Інтернет. Він з'ясовував контактний телефон родичів і зв'язувався з ними. В телефонній розмові аферист представлявся впливовим "ДНРівцем" і пропонував за звільнення полоненого заплатити йому викуп. Гроші необхідно було перерахувати на банківську картку. Сума викупу складала від 5 до 15 тисяч гривень.

"Після таких повідомлень родичі полонених в розпачі надсилали кошти, а шахрай після цього відразу знищував сім-карту і на зв'язок з сім'ями зниклих більше не виходив. Викрити шахрая допомогли рідні одного зі зниклих, які попросили почути голос сина, а після відмови звернулися в СБУ", - повідомили у відомстві

Зараз зловмисник зізнався у скоєнні трьох таких шахрайських вчинків. Зловмисник затриманий і переданий в органи МВС для прийняття процесуального рішення.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Комментарі

Останні новини