RU

Адвоката Тимошенко змусили пробиратися до суду через паркан видео

14.12.2011, 13:31
619ea735b20c742775fb2d3faf6f9868.jpg
Адвокат Юлії Тимошенко Микола Сірий, щоб потрапити на сьогоднішнє засідання апеляційного суду, був змушений лізти через ворота біля центрального входу - через бійки, що виникла між депутатами і "Беркутом", його не пускали на територію суду. "Що мені, через ворота лізти?" - кричав Сірий, але керівництво "Беркута" не давало команду на пропуск. Сірий виліз на ворота висотою близько двох метрів, але навіть тоді "Беркут" не погодився його пустити. "Ну що, хлопці, ловіть тепер. А що мені робити?" - сказав адвокат і просто стрибнув на руки міліції.

"Мені довелося мінімум десять разів звертатися до різних міліцейських чинів, офіцерів з проханням забезпечити мені доступ на територію суду. Жоден з офіцерів не представився на мої неодноразові прохання", - розповів Сірий.

За його словами, у нього не було іншого виходу, окрім як лізти через паркан.

"До початку засідання залишалося п'ять хвилин. Єдиний спосіб потрапити в зал - подолати паркан, який мене відокремлював від суду. Я був змушений залізти на паркан, при цьому міліціонери тримали мене за одяг і не дозволяли цього зробити. Тільки за допомогою депутатів я зміг піднятися. Далі в мене теж не було варіантів, тому що співробітники міліції не дозволяли і спуститися на територію суду. І мені довелося спускатися так, як я це зробив. Але головне в цій ситуації - не політ адвоката, а те, що не забезпечений принцип гласності", - зазначив він.

Виступаючи через кілька хвилин на засіданні, Сірий попросив суд з'ясувати, чому йому не давали потрапити на засідання: "Я прошу суд з'ясувати, хто з керівництва МВС розпорядився не пускати захисника на територію суду".

Відео - ЛІГАБізнесІнформ

Комментарі

Останні новини