RU

"Або станете легкою мішенню для Кремля". Туск закликав українських політиків миритися видео

23.10.2020, 14:54
Дональд Туск (фото - president.gov.ua)

Українським політикам не варто сваритися перед виборами, необхідно сперечатися в міру і залишатися єдиними з найважливіших питань. В іншому випадку Україна стане легкою мішенню для Кремля і епідемії коронавірусу, заявив експрезидент Євроради Дональд Туск на Київському безпековому форумі.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

Туск пояснив, що внутрішні конфлікти можуть використовувати треті країни, зокрема, щоб посварити Україну з ЄС.

Він вважає, що в демократичних країнах влада і опозиція не можуть бути заклятими ворогами, які думають лише, як знищувати один одного. Єврочиновник назвав "самогубством" внутрішню боротьбу до смерті.

"Навіть Америка не може дозволити собі вести цю постійну громадянську війну, тим більше Україна. Якщо ви не поважаєте один одного, присвячуєте більшу частину часу і сил міжусобицям, то станете легкою мішенню як для Кремля, так і для коронавірусу", – сказав він.

Він закликав українських політиків не мірятися досягненнями, на сваритися перед виборами, сперечатися в міру і залишатися єдиними з найважливіших питань. Туск не назвав прізвищ тих, кому адресував заклик, але сказав: "Ви як ніхто знаєте, кого я маю на увазі".

В цілому українців він закликав бути єдиними перед найважливішими викликами: російською агресією, європейською перспективою країни, внутрішніми реформами і пандемією.

Читайте також: Для Голосу Порошенко більший політичний ворог, ніж Зеленський – Рудик

Комментарі

Останні новини