RU

180 обіцянок за 100 днів. Що встиг виконати Зеленський - відео видео

28.08.2019, 13:07
Видео: Настоящее время
Володимир Зеленський (фото - прес-служба ОП)

Портал Слово і Діло проаналізував всі обіцянки президента  Володимира Зеленського, зроблені під час передвиборної гонки і в перші 100 днів правління. Про це повідомляє Настоящее время.

Всього аналітики нарахували близько 180 обіцянок, однак виконані з них поки тільки вісім.

"Йдеться про вісім обіцянок виконаних, про дев'ять обіцянок невиконаних. В цілому, враховуючи обіцянки так звані "в процесі виконання", у нього 180 обіцянок на сьогоднішній день", - розповіла керівник проекту Слово і Діло Катерина Пітеніна.

Читайте також: Перші результати щодо полонених будуть в найближчі дні - Зеленський

За її словами, це дуже багато - в два рази більше, ніж це було у п'ятого президента Петра Порошенка.

"Це дуже багато. Включаючи передвиборні, програмні та потокові, поточні обіцянки. Порівняно з президентом Порошенком - це в два рази більше", - сказала вона.

Інфографіка: Слово і Діло

Інфографіка: Слово і Діло

Поки, за словами Пітеніної, Зеленський виконав "нецікаві для широких мас" обіцянки.

Читайте також: Зеленський про агресію РФ: Уявіть, сусід відібрав у вас дітей

"Якщо ми говоримо про ті обіцянки, яким ми вже надали статус "виконано" або "не виконано", то це такі нецікаві масовому глядачеві обіцянки: наприклад, "призначити нового главу СБУ в області" або "виділити квартиру сім'ї загиблого шахтаря". Якщо говорити про невиконані. Наприклад, що перший законопроект буде присвячений народовладдю. Поки такого законопроекту Зеленський не вносив", - розповіла про результати аналізу експерт.

Пітеніна також не вважає, що Зеленський не міг виконати обіцянки через старий склад Верховної Ради, оскільки у нього "багато обіцянок, що не залежать від парламенту більшою мірою і є довгостроковими".

Читайте також: Під Києвом затримали грузинів. Двом Зеленський раніше дав громадянство

Комментарі

Останні новини