RU

1,2 млрд фунтів. Британія і Україна підпишуть меморандум про розвиток ВМС – Зеленський видео

07.10.2020, 15:26
Володимир Зеленський (Фото – пресслужба президента)

Україна і Великобританія підпишуть меморандум про розвиток українського військово-морського флоту на суму 1,25 млрд фунтів. Про це з Великобританії розповів президент Володимир Зеленський, коментар якого надали LIGA.net в пресслужбі глави держави.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

"Підписання меморандуму про розвиток військово-морського флоту. Важливий стратегічний документ. Будемо на військово-морській базі, підпишемо цей меморандум на суму 1,25 млрд фунтів стерлінгів. Ми всі вірили, що знову з'явиться військово-морський флот в Україні. І нарешті, це перший такий потужний крок", – сказав він.

Читайте також: Кулеба: Не будемо заперечувати, якщо британці десантуються на півдні України і залишаться

Зеленський додав, що на зустрічі з прем'єр-міністром Великобританії Борисом Джонсоном буде підписано угоду про стратегічне партнерство і торгівлю.

"Вона дасть можливість продовжити угоду про вільну торгівлю і розширити її після того, як Великобританія вийшла з Європейського союзу", – пояснив президент.

Також, за словами Зеленського, на зустрічі з королівською родиною обговорять питання інфраструктури для психологічної реабілітації військовослужбовців. Крім того, заплановані зустрічі з діаспорою і бізнесом. "Окремо буде зустріч з мером Лондона-сіті, це моя мрія побудувати Київ-Сіті", – сказав Зеленський.

Дружина президента  Олена Зеленська буде займатися меморандумом, щоб в британських музеях з'явилися українські аудіогіди, додав глава держави.

Читайте також: "Будете здивовані". Пристайко розповів про нову угоду з Британією й візи в цю країну

Комментарі

Останні новини