RU
05.02.2014, 13:17

Зворотний бік Грушевського: "Беркут", водомети і БТРи (фото)

Зворотний бік Грушевського: "Беркут", водомети і БТРи (фото)Зворотний бік Грушевського: "Беркут", водомети і БТРи (фото)Зворотний бік Грушевського: "Беркут", водомети і БТРи (фото)Зворотний бік Грушевського: "Беркут", водомети і БТРи (фото)Зворотний бік Грушевського: "Беркут", водомети і БТРи (фото)Зворотний бік Грушевського: "Беркут", водомети і БТРи (фото)Зворотний бік Грушевського: "Беркут", водомети і БТРи (фото)Зворотний бік Грушевського: "Беркут", водомети і БТРи (фото)Зворотний бік Грушевського: "Беркут", водомети і БТРи (фото)Зворотний бік Грушевського: "Беркут", водомети і БТРи (фото)Зворотний бік Грушевського: "Беркут", водомети і БТРи (фото)Зворотний бік Грушевського: "Беркут", водомети і БТРи (фото)Зворотний бік Грушевського: "Беркут", водомети і БТРи (фото)
На вулиці Грушевського в центрі Києва вже більше тижня спостерігається затишшя, але урядовий квартал як і раніше знаходиться під посиленою охороною. Потрапити до будівлі Кабміну чи Верховної Ради можуть тільки співробітники відомств і акредитовані журналісти.

На вулиці Грушевського цілодобово чергують сотні співробітників "Беркута" і солдатів внутрішніх військ. Тут же знаходиться військові ЗІЛи, два БТРа і водомети. Також чергують пожежні машини і машини "швидкої допомоги".

Фото - Валерія Кондратова, ЛІГАБізнесІнформ

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне