RU
29.10.2015, 16:18

Звільнення українських заручників: подробиці і фото

Звільнення українських заручників: подробиці і фото Звільнення українських заручників: подробиці і фото Звільнення українських заручників: подробиці і фото Звільнення українських заручників: подробиці і фото Звільнення українських заручників: подробиці і фото Звільнення українських заручників: подробиці і фото Звільнення українських заручників: подробиці і фото Звільнення українських заручників: подробиці і фото
У числі звільнених сьогодні десяти бійців #АТО виявився військовослужбовець Олександр Михайлюк, захоплений противником ще під час оборони Донецького аеропорту. Про це повідомила уповноважений президента України з мирного врегулювання війни в Донбасі Ірина Геращенко на своїй сторінці в Facebook і опублікувала фото.

"У перші хвилини на території, підконтрольній українській владі, дітей чекав гарячий чай і багато журналістів. Вперше в операції взяли участь представники Міжнародного Комітету Червоного Хреста, Україна довго цього домагалася. Операція відбулася завдяки спільним зусиллям міжвідомчого центру СБУ і мінської гуманітарної підгрупи", - написала вона.

Радник голови СБУ Юрій Тандит опублікував список звільнених 29 жовтня.

1. Олександр Ширін
2. Володимир Поліщук
3. Дмитро Поліщук
4. Володимир Дмитренко
5. Іван Бойко
6. Сергій Ткаченко
7. Карат Мухаммедов
8. Роман Смагулов
9. Олександр Михайлюк

Раніше повідомлялося, що з полону бойовиків звільнені дев'ять українських військовослужбовців.

Нагадаємо, 27 жовтня уповноважений президента України з мирного врегулювання війни в Донбасі Ірина Геращенко повідомила, що до кінця тижня буде проведена операція з обміну 10 полонених українців. Пізніше в Мінську повідомили, що досягнута домовленість про обмін полоненими у форматі 11 на 9.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.