18.12.2019, 16:28

ЗСУ отримають на озброєння сучасні КШМ-трансформери - фото

ЗСУ отримають на озброєння сучасні КШМ-трансформери - фотоЗСУ отримають на озброєння сучасні КШМ-трансформери - фотоЗСУ отримають на озброєння сучасні КШМ-трансформери - фотоЗСУ отримають на озброєння сучасні КШМ-трансформери - фотоЗСУ отримають на озброєння сучасні КШМ-трансформери - фотоЗСУ отримають на озброєння сучасні КШМ-трансформери - фотоЗСУ отримають на озброєння сучасні КШМ-трансформери - фото

Зовні новий командно-штабний комплекс з кузовом змінного обсягу нічим не відрізняється від типового 20-тонного контейнера

Оборонно-промисловий комплекс створив для ЗСУ командно-штабну машину з кузовом змінного обсягу на базі модернізованої рами МАЗ-63172 з удосконаленою технологією розгортання. Про це повідомили в Міноборони.

Нова КШМ має конструкцію трансформера: її складові частини розкладаються в ширину справа і зліва від основного кузова і встановлюються на опори. Все необхідне для обладнання робочих місць в органи управління зосереджено в кузові і закріплено. Підлога вистелена ковроліном, стіни обшиті сендвіч-панелями. Одночасно з відкриттям дверей включається режим світломаскування.

Читайте також: Україна і НАТО підписали дорожню карту по "оборонці"

У машині - обігрівач, кондиціонер, фільтровентиляційна установка, телеком-обладнання для локальної мережі зв'язку, генератор, а також акумулятор мінімум на 2 години роботи.

Залежно від ситуації, розгорнути комплекс можна як гідравлічним, так і механічним способом - "вручну", причому всього на обладнання робочих місць витрачається всього півгодини.

Дивіться відео: У Києві показали "Збруч" для обчислення загроз з космосу

Розробники говорять, що для Сухопутних військ ЗСУ це "в чомусь навіть унікальна розробка", так як нинішні КШМ створювалися ще за радянських часів і давно застаріли. Модернізація триває.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.