17.08.2018, 17:39

Знищить мости і переправи: Турчинов про крилату ракету КБ Луч

Знищить мости і переправи: Турчинов про крилату ракету КБ ЛучЗнищить мости і переправи: Турчинов про крилату ракету КБ ЛучЗнищить мости і переправи: Турчинов про крилату ракету КБ ЛучЗнищить мости і переправи: Турчинов про крилату ракету КБ ЛучЗнищить мости і переправи: Турчинов про крилату ракету КБ Луч

Секретар РНБО Олександр Турчинов та голова Укроборонпрому доповіли президенту, що крилата ракета українського виробництва успішно пройшла випробування

В Україні успішно пройшли випробування нової крилатої ракети наземного базування, здатної точно вражати як наземні, так і морські цілі. Про це розповів секретар Ради національної безпеки і оборони України (РНБО) Олександр Турчинов на своїй сторінці в  Facebook.

За його словами, дальність польоту ракети конструкторського бюро Луч - до 300 км. На останніх випробуваннях була вражена морська ціль на відстані 100 км, повідомив Турчинов.

"Що важливо, за допомогою крилатих ракет можуть також бути знищені військові та інфраструктурні об'єкти, зокрема, стратегічні мости і поромні переправи в разі їх використання ворогом для агресії проти нашої держави", - уточнив секретар РНБО.

Президент України Петро Порошенко  також оголосив, що секретар РНБО і генеральний директор державного концерну Укроборонпром Павло Букін доповіли йому про успішний пуск української крилатої ракети.

З дня підписання Будапештського меморандуму на озброєнні ЗСУ не залишалося жодної крилатої ракети.

Дивіться також: КБ Луч випробувало бойовий модуль з керованими ракетами: відео

Раніше, 30 січня, Олександр Турчинов повідомив про перші успішні льотні випробування нової крилатої ракети - української розробки фахівців держпідприємства КБ Луч у співпраці з іншими державними і приватними підприємствами вітчизняного ОПК.

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.