RU
17.01.2014, 17:25

Журналісти принесли на Банкову траурні вінки: фоторепортаж

Журналісти принесли на Банкову траурні вінки: фоторепортажЖурналісти принесли на Банкову траурні вінки: фоторепортажЖурналісти принесли на Банкову траурні вінки: фоторепортажЖурналісти принесли на Банкову траурні вінки: фоторепортажЖурналісти принесли на Банкову траурні вінки: фоторепортажЖурналісти принесли на Банкову траурні вінки: фоторепортажЖурналісти принесли на Банкову траурні вінки: фоторепортажЖурналісти принесли на Банкову траурні вінки: фоторепортажЖурналісти принесли на Банкову траурні вінки: фоторепортаж
Сьогодні журналісти та активісти Євромайдану вирушили колоною від будівлі київського Головпоштамту до Адміністрації президента на вулиці Банковій. Мітингувальники поклали траурні вінки біля кордону міліції, яка охороняє підхід до Адміністрації. Акція символізувала прощання з демократією і свободою слова через прийняття 16 січня у Верховній Раді законів, що обмежують права і свободи громадян.

Нагадаємо, вчора пропрезидентська більшість парламенту прийняла 10 законів, наслідки яких для України можуть затьмарити
повернення до Конституції 1996 року і відмову від підписання асоціації з ЄСвідбувся в 2010-му, після перемоги Віктора Януковича на президентських виборах.. Закони, безпрецедентно для України обмежують права і свободи громадян, були прийняті за сумнівною процедурою - руками (тобто без фіксації системою "Рада"), без належного підрахунку піднятих рук, а також при повній неучасті опозиції.

Читайте також - Надзвичайний стан в профіль: 10 законів, які змінюють Україну
 
Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне