04.12.2015, 12:15

Журналістам показали новітній український БМПТ Азовець: фото

Журналістам показали новітній український БМПТ Азовець: фото Журналістам показали новітній український БМПТ Азовець: фото Журналістам показали новітній український БМПТ Азовець: фото Журналістам показали новітній український БМПТ Азовець: фото Журналістам показали новітній український БМПТ Азовець: фото Журналістам показали новітній український БМПТ Азовець: фото Журналістам показали новітній український БМПТ Азовець: фото Журналістам показали новітній український БМПТ Азовець: фото
У Києві на тренувальній базі полку Азов журналістам продемонстрували інноваційну бойову машину підтримки танків (БМПТ) Азовець, розроблену українськими конструкторами.

БМПТ відрізняється від аналогів надвисоким рівнем активного захисту, яка збереже життя екіпажу при попаданні з ПТРК. В якості бази обраний танк Т-64, його маса становить 40 тонн. Бойова машина має дві вежі, на озброєнні стоять гармати ГШ-23 і великокаліберні кулемети.

За словами керівника інженерної групи Миколи Степанова, з 7 грудня Азовець стає засекреченим проектом і до закінчення всіх робіт публіка його більше не побачить.

"Україна має унікальну можливість привести свої збройні сили у відповідність з реаліями сьогоднішніх бойових дій. Ми спробували в цій машині впровадити останні досягнення української оборонки для максимального захисту людей", - говорить він.

Раніше повідомлялося, що в Україні представлена ​​нова реактивна система залпового вогню Верба.

Фото - Олександр Перевозник, ЛІГА.net

Читайте також: Бойовий Гопак: Укроборонпром презентував нову гвинтівку

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне