RU
19.06.2014, 17:59

Журналістам показали апартаменти Віктора Пшонки в Генпрокуратурі

Журналістам показали апартаменти Віктора Пшонки в ГенпрокуратуріЖурналістам показали апартаменти Віктора Пшонки в ГенпрокуратуріЖурналістам показали апартаменти Віктора Пшонки в ГенпрокуратуріЖурналістам показали апартаменти Віктора Пшонки в ГенпрокуратуріЖурналістам показали апартаменти Віктора Пшонки в ГенпрокуратуріЖурналістам показали апартаменти Віктора Пшонки в ГенпрокуратуріЖурналістам показали апартаменти Віктора Пшонки в Генпрокуратурі
Журналістам показали апартаменти колишнього генерального прокурора Віктора Пшонки  в Генпрокуратурі. Як пояснив прес-секретар ГПУ Василь Зоря, апартаменти з шести кімнат створювалися для генпрокурора Пшонки в новій будівлі генпрокуратури, але він так і не встиг ними скористатися. Про це повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

У апартаменти входять кабінет генпрокурора, кабінет його старшого помічника, зал колегії, кімната відпочинку, тренажерний зал і спа-салон з прилеглою до нього кухнею. Також приміщення обладнане балконом.

На вході вже висить табличка з ім'ям нового генпрокурора
Віталія Яреми. Новий генпрокурор визначиться з використанням кабінету після консультацій з журналістами та громадськістю. Апартаменти Пшонки були показані журналістам за його пропозицією.

Нагадаємо, після втечі з країни
Віктора Януковича, журналістам вдалося потрапити до маєтку екс-генпрокурора Віктора Пшонки. Його будинок знаходився в селі Гореничі Києво-Святошинського району.

У будинку знайшли велику кількість стародавніх ікон та картин, мощей святих та Євангелій. Крім того, особняк Пшонки був набитий іншими предметами розкоші - по всьому будинку яйця Фаберже, колекція холодної зброї, дорогі меблі.

Естетичні смаки Віктора Пшонки вразили більшість українців. На початку березня особняк був розгромлений і 
розграбований невідомими.


Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги: