05.07.2019, 17:55

Зеленський відзвітував про візит в Канаду: Досягнуто ряд угод

Зеленський відзвітував про візит в Канаду: Досягнуто ряд угодЗеленський відзвітував про візит в Канаду: Досягнуто ряд угодЗеленський відзвітував про візит в Канаду: Досягнуто ряд угодЗеленський відзвітував про візит в Канаду: Досягнуто ряд угодЗеленський відзвітував про візит в Канаду: Досягнуто ряд угодЗеленський відзвітував про візит в Канаду: Досягнуто ряд угодЗеленський відзвітував про візит в Канаду: Досягнуто ряд угодЗеленський відзвітував про візит в Канаду: Досягнуто ряд угодЗеленський відзвітував про візит в Канаду: Досягнуто ряд угод

Президент Володимир Зеленський підвів підсумки триденного візиту в Канаду й повідомив, які домовленості були досягнуті. Про це він написав у Facebook.

"Підсумки такі: 19 важливих зустрічей і відвідування декількох заходів. Дуже радий, що нам вдалося досягти ряду важливих домовленостей", - написав він.

Перше, про що повідомляє Зеленський - можливість української молоді приїжджати в Канаду, а канадської - в Україну за спрощеною процедурою на навчання і роботу терміном до одного року.

"Друге: Канада висловила бажання приєднати Україну до програми Trusted Travellers, тобто українцям тепер буде легше потрапити в Країну кленового листа - це впевнений крок до майбутнього безвізу з Канадою", - повідомив також президент.

Третє, про що він повідомляє - плани розширити угоду про вільну торгівлю на сферу послуг і інвестицій. "А це означає, що українські підприємці з різних сфер зможуть краще співпрацювати з Канадою", - пояснив Зеленський.

Ще одна домовленість - про можливі поставки оборонної зброї і новітньої військової техніки з Канади.

Під час візиту в Канаду президент також зустрівся зі спеціальним представником США з питань України Куртом Волкером.

Читайте також: Зеленський в Канаді озвучив головні виклики перед Україною

Фото: Facebook Володимира Зеленського

Відправити:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне