RU
16.01.2014, 13:14

Засідання Ради: бюджет за три хвилини, бійка і голосування руками

Засідання Ради: бюджет за три хвилини, бійка і голосування рукамиЗасідання Ради: бюджет за три хвилини, бійка і голосування рукамиЗасідання Ради: бюджет за три хвилини, бійка і голосування рукамиЗасідання Ради: бюджет за три хвилини, бійка і голосування рукамиЗасідання Ради: бюджет за три хвилини, бійка і голосування рукамиЗасідання Ради: бюджет за три хвилини, бійка і голосування рукамиЗасідання Ради: бюджет за три хвилини, бійка і голосування рукамиЗасідання Ради: бюджет за три хвилини, бійка і голосування рукамиЗасідання Ради: бюджет за три хвилини, бійка і голосування рукамиЗасідання Ради: бюджет за три хвилини, бійка і голосування рукамиЗасідання Ради: бюджет за три хвилини, бійка і голосування руками

Сьогодні на засідання Верховної Ради депутати ухвалили державний бюджет на 2014 рік. Головний фінансовий документ країни був прийнятий без обговорення протягом трьох хвилин: дві хвилини зайняв виступ глави бюджетного комітету депутата-регіонала Євгена Геллера і ще близько хвилини пішло на саме голосування.

Опозиція ніяк не змогла перешкодити голосуванню. Депутати-опозиціонери блокували трибуну Верховної Ради, а також кабінет спікера Володимира Рибака. Замість нього засідання відкрив віце-спікер Ігор Калетник, причому із залу, сидячи на місці одного з депутатів.

Після прийняття бюджету, який був єдиним питанням на порядку денному, депутати несподівано почали приймати інші закони і голосували за них руками. Депутати ухвалювали закони без обговорення, Калетник називав номер і назву законопроекту, депутати піднімали руки і через кілька секунд глава лічильної комісії Володимир Олійник оголошував голоси. Як правило, це 235 голосів. Зокрема, депутати прийняли кілька змін до Кримінально-процесуального кодексу і спростили процедуру зняття депутатської недоторканності

Фото - Олександр Перевозник

З питань придбання фотографій для використання в ЗМІ звертайтеся до відділу продажу ІА ЛІГАБізнесІнформ

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне