RU
08.04.2014, 11:27

Зачистка Харківської ОДА: фото з ​​будівлі адміністрації

Зачистка Харківської ОДА: фото з ​​будівлі адміністраціїЗачистка Харківської ОДА: фото з ​​будівлі адміністраціїЗачистка Харківської ОДА: фото з ​​будівлі адміністраціїЗачистка Харківської ОДА: фото з ​​будівлі адміністраціїЗачистка Харківської ОДА: фото з ​​будівлі адміністраціїЗачистка Харківської ОДА: фото з ​​будівлі адміністраціїЗачистка Харківської ОДА: фото з ​​будівлі адміністраціїЗачистка Харківської ОДА: фото з ​​будівлі адміністрації
Сьогодні вранці в результаті антитерористичної операції силами МВС у Харкові повністю очищено від сепаратистів захоплений і підпалений будинок обласної державної адміністрації. Пожежа ліквідована.

За інформацією відомства, затримано близько 70 осіб, підозрюваних у протиправних діях, пов'язаних з сепаратизмом, організацією масових заворушень, заподіянням шкоди здоров'ю людей та порушенням ще цілого ряду статей. "Операція проведена без застосування вогнепальної зброї", - підкреслили в МВС.

За попередньою
інформацією, у спецоперації брали участь бійці подразделоенія "Ягуар" з Вінницької області. Затримані перебувають в київських і полтавських СІЗО.

Фото - mvs.gov.ua

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ в Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги: