RU
30.03.2012, 15:55

З'їзд партії Батьківщина: без Тимошенко, але з Яценюком

ЗЗЗЗЗЗЗЗ
Сьогодні партія Батьківщина провела з'їзд, на якому члени партії Юлії Тимошенко обговорювали актуальні питання української дійсності - парламентські вибори, висновок екс-прем'єра, об'єднання зусиль для боротьби з "режимом Віктора Януковича".

Так, на з'їзді була прийнята декларація про наміри формувати єдиний список кандидатів у народні депутати на парламентських виборах 2012 року. "Формування разом з політичними силами, які увійшли в об'єднану опозицію, єдиного виборчого списку кандидатів у народні депутати у загальнодержавному окрузі та єдиного списку кандидатів в одномандатних округах", - сказано в тексті декларації, передає корерспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За рішенням з'їзду, декларація має пройти всенародне обговорення й за відсутності заперечень бути прийнятою на черговому з'їзді партії.

Після прийняття цього рішення перший заступник голови Батьківщини Олександр Турчинов зазначив, що опозиція вже зараз повинна взятися за цю роботу. "У своєму виступі Арсеній Яценюк назвав навіть конкретні терміни - три тижні, тобто, в квітні. Наскільки реальний цей термін, чи зможемо ми це зробити - я думаю, що цілком", - сказав Турчинов.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне