RU
21.01.2011, 13:35

Ющенко влаштував лайку з чоловіком, який назвав його "паскудою"

Ющенко влаштував лайку з чоловіком, який назвав його "паскудою"Ющенко влаштував лайку з чоловіком, який назвав його "паскудою"Ющенко влаштував лайку з чоловіком, який назвав його "паскудою"Ющенко влаштував лайку з чоловіком, який назвав його "паскудою"Ющенко влаштував лайку з чоловіком, який назвав його "паскудою"Ющенко влаштував лайку з чоловіком, який назвав його "паскудою"Ющенко влаштував лайку з чоловіком, який назвав його "паскудою"

Третій Президент України, лідер "Нашої України" Віктор Ющенко сьогодні з'явився у Генеральну прокуратуру на допит у справі про отруєння як потерпілий. Перш ніж піти до слідчих, він встиг посваритися з тими людьми, що зібралися під ГПУ.

В.Ющенка під стінами Генеральної прокуратури чекали декілька осіб з криками "Ганьба!" і плакатами "Ганьба зраднику України" і "Безбатченко, ми не твоя нація". Першою, ще до шефа, на Борисоглібську, 18/17 приїхала його прес-секретар Ірина Ваннікова.

На людей з плакатами І.Ваннікова фактично ніяк не відреагувала.

Трохи пізніше до будівлі прокуратури "підкотив" і В.Ющенко. Він був за кермом автомобіля.

Варто було В.Ющенкові вийти з машини, до нього звернувся громадянин солідного віку з лайками і з докорами в зраді. "Паскуда, як ти можеш дивитися людям в очі?" - кричав він. "Я з тобою говорю твоєю мовою, а якщо тебе сюди прислала якась партія із записками, передай їй великий привіт", - відповів В.Ющенко.

Нечисленні представники групи підтримки закричали, що ніяка партія їх не присилала. В.Ющенко продовжив: "Твої діти тебе проклянуть. Я за тебе ходжу (по цій землі, - ред.)". "Ти не за мене ходиш, ти їв суші", - сказав чоловік колишньому Президенту.

"Які суші? Візьми назад ці суші, ти нормальні газети читай", - зазначив В.Ющенко і зайшов у будівлю прокуратури.

Журналістам, які розраховували на коментарі, поспілкуватися з колишнім Президентом перед його входом у Генпрокуратуру не вдалося.

З питань придбання фотографій з цього та інших заходів для використання у ЗМІ звертайтеся до Відділу продажу ІА "ЛІГАБізнесІнформ"


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Відправити:
Теги:
Популярне