01.03.2013, 10:10

Януковича охороняють три кордони міліції і "Молоді регіони"

Януковича охороняють три кордони міліції і "Молоді регіони"Януковича охороняють три кордони міліції і "Молоді регіони"Януковича охороняють три кордони міліції і "Молоді регіони"Януковича охороняють три кордони міліції і "Молоді регіони"Януковича охороняють три кордони міліції і "Молоді регіони"

Біля Українського дому, де сьогодні повинна відбудуться прес-конференція президента України, вжито безпрецедентні заходи безпеки

У центрі Києва біля Українського дому, де сьогодні повинна відбутися прес-конференція президента України Віктора Януковича, вжито безпрецедентні заходи безпеки. На прилеглих вулицях, в тому числі на Хрещатику, виставлені три ряди міліцейських кордонів, які пропускають лише журналістів і співробітників прилеглих офісів. Решту перехожих відправляють на протилежну сторону Хрещатика та Європейської площі.

У той же час, біля Українського дому на мітинг зібралися близько 50 представників "Молодих регіонів". На протилежному боці біля готелю "Дніпро" і Національної філармонії збираються на мітинг представники опозиції.

Фото - Наталія ТАРАСОВСЬКА

Відправити:
Теги:
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter.
Популярне